«ПРОФ Тур» прямує до тебе - обери своє! (ПОСТ-РЕЛІЗ)

Додаткова інформація

Проектна група «SPG» Університету «КРОК»  - це відповідальна, креативна та цілеспрямована команда, яка створює та реалізовує освітні, соціальні, корпоративні та PR-проекти з метою формування якісного професійного середовища.

Проектна група вже має успішний досвід профорієнтаційної  діяльності. У листопаді 2010 року вона організувала перший профорієнтаційний фестиваль для старшокласників  «ПРОФ Fest». Захід відвідали 290 школярів, для яких провели майстер-класи 33 фахівці - представники різних професій.

Реалізація проекту допомогла створити унікальні продукти: профорієнтаційний журнал та відеоролики про професії, які будуть розповсюджуватися серед учасників «ПРОФ Туру» та інших профорієнтаційних проектів, що проводитиме проектна група.

* Квест - пригодницька гра (англ. quest - пошуки); один з основних жанрів ігор, що вимагають від гравця вирішення завдань на кмітливість та інтелект для просування до мети за запропонованим сюжетом. Профорієнтаційний квест вимагатиме від учасників вирішення задач та кейсів з різних професій.

       Контактна особа: Ірина Пінчук, sprg.ira@gmail.com, 093 420 58 85, 044 455 57 57Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.