«ПРОФ Тур» прямує до тебе - обери своє!

16 квітня 2011 року у Українській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 міста Українки буде проведено  профорієнтаційний квест для старшокласників у рамках соціального проекту «ПРОФ Тур».

«ПРОФ Тур» - це профорієнтаційний захід, який має допомогти старшокласникам обрати майбутній фах. Знайомитися з особливостями різних професій у рамках проекту школярі будуть у формі  квесту*. Також учасники проекту отримають профорієнтаційні матеріали.

Подію зможуть відвідати учні 9-11 класів шкіл Обухівського району та міста УкраїнкиУчасть у заході безкоштовна, оскільки проект є соціальним. Але попередня реєстрація для команд-учасників обов’язкова. Зареєструвати свою команду може кожен учень на офіційному сайті Університету «КРОК» www.krok.edu.ua.

Проект вже був реалізований у трьох містах Київщини. 12 березня «ПРОФ Тур» зустрічали школярі Макарова, 18 березня до проекту долучилися старшокласники Вишгорода, 19 березня – учні шкіл Білої Церкви. Загальна кількість учасників – понад 350 осіб. За сприяння Фонду «Дорога майбутнього» участь у проекті змогли взяти вихованці низки дитячих будинків Київщини.

Схвальні відгуки учасників проекту та численні звернення від представників шкіл не лише Київщини, а й інших регіонів України щодо проведення заходу, доводять  актуальність профорієнтації для школярів та ефективність неформальних підходів до її проведення. З огляду на це у подальшому «ПРОФ Тур» може набути всеукраїнського масштабу.

Ініціатором проекту виступає проектна група «SPG» Університету «КРОК».

«ПРОФ Тур» підтримують: Головне управління освіти Київської області, Київський регіональний центр зайнятості та Всеукраїнський благодійний фонд «Дорога майбутнього».

Додаткова інформація

Проектна група «SPG» Університету «КРОК»  - це відповідальна, креативна та цілеспрямована команда, яка створює та реалізовує освітні, соціальні, корпоративні та PR-проекти з метою формування якісного професійного середовища.

Проектна група вже має успішний досвід профорієнтаційної  діяльності. У листопаді 2010 року вона організувала перший профорієнтаційний фестиваль для старшокласників  «ПРОФ Fest». Захід відвідали 290 школярів, для яких провели майстер-класи 33 фахівці - представники різних професій.

Реалізація проекту допомогла створити унікальні продукти: профорієнтаційний журнал та відеоролики про професії, які будуть розповсюджуватися серед учасників «ПРОФ Туру» та інших профорієнтаційних проектів, що проводитиме проектна група.

* Квест - пригодницька гра (англ. quest - пошуки); один з основних жанрів ігор, що вимагають від гравця вирішення завдань на кмітливість та інтелект для просування до мети за запропонованим сюжетом. Профорієнтаційний квест вимагатиме від учасників вирішення задач та кейсів з різних професій.

       Контактна особа: Ірина Пінчук, sprg.ira@gmail.com, 093 420 58 85, 044 455 57 57Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.